Hosté o nás


Děkujeme za klidný pobyt ve Vašem malebném penzionu a za Vaši výbornou kuchyni. Určitě Vás doporučíme dál!
V+K+L Vinických, Praha
Milí Svitákovi, bylo nám u vás moc fajn. Nádherné prostředí, výborná kuchyně, skvělá pohoda. Těšíme se na příští rok nashledanou.
Benešovi z Děčína
Děkujeme ... za krásné chvíle a dny, strávené u vás. Za pozornost a péči o nás klienty, kteří se na Červenou na Šumavě vrací s železnou pravidelností každý rok. Těšíme se na příští pobyt.
Pýchovi ze Všejan
Milí Svitákovi, už 20 let se k vám vracíme. Do domácí pohody, vždy s vynikající kuchyní, která nás každý rok něčím novým překvapí. Děkujeme za všechno a těšíme se opět na přátelskou atmosféru pensionu, krásnou zahradu s řadou inspirací a na setkání s vámi.
Stáňa a Honza Melicharovi od Kladna
Milí Svitákovi, jsme u vás už po čtrnácté a vždy se moc těšíme na příští rok. Jezdíme sem jako domů. Díky za vše.
J. Opatrná, J. Pružinec, V+L Hanušovi, Praha a Děčín.
Byli jsme tu v červnu, v červenci, v srpnu. Zatímco příroda měnila svou tvář od svěží jarní po vyzrálou předpodzimní, Svitákovi byli stále stejně milí, vstřícní, ochotní a pracovití. Milí Svitákovi, velké díky za oázu klidu, o níž se dělíte i s ostatními. Těšíme se na další setkání.
Fialovi z Vysočiny
Děkujeme za pohlazení "na duši".
Minxovi
Manželům Svitákovým děkujeme moc za skvělý pobyt a stravu jako od maminky.
Brukovi z Dobkovic
Děkujeme, bylo u vás moc hezky. Potěšilo nás všechno, krásné okolí, bydlení i lidé. Dobře u vás bylo i díky skvělé kuchyni.
Svobodovi z Lipové
Manžel si přál k Vánocům hodně klidu a tady ten dárek konečně rozbalil. Děkujeme, moc jsme si u Vás odpočinuli - na Vaší pěkné zahradě i na procházkách po okolí.
Beránkovi z Litoměřic
Děkujeme za krásný týden a do dalších dvaceti let Pensionu Červená hodně štěstí a celé rodině především zdraví a hodně miminek.
V. Přádová s maminkou
Vlídné přijetí, pečlivá obsluha, ochota a starostlivost jsou vlastnosti našich hostitelů, manželů Svitákových. Vracíme se sem opravdu rádi, těšíme se sem, věříme, že tady nejsme naposledy. Za to všechno děkujeme a přejeme celé Vaší rodině pevné zdraví.
Alena Kuntová a spol.
Milí Svitákovi, děkuji za krásný pobyt ve Vašem pensionu.
Luciano z Chicaga s chotí. I would like to see you again.